ecomail pop-up Ecomail mobilní pop-up
Kosmetika

ZVÝHODNĚNÉ

BALÍČKY

TIME STOP

Cena: 2.500 Kč / 1 ošetření
Cena: 15.000 Kč 11.500 Kč / 6 ošetření (balíček včetně krém 30 ml růstových faktorů /1.755 Kč zdarma)

Intenzivní omlazení zevnitř, celkové zlepšení orgánu kůže ve třech vrstvách, tedy skutečný strukturální anti-aging. Vhodné pro ženy od 45. roku, které bojují nejen s vráskami, ale především se ztrátou podkoží, celkovým ochabování a efektem tzv. papírové pleti. Po ošetření získává pleť zhutnění, kompaktnost, opět pružnost, vrásky jsou méně výrazné a pleť je celkově rozjasněná a mladě vypadající. Obnovuje škody způsobené UV zářením, působí pozitivně proti vytváření pigmentových skvrn. Exklusivní řada produktů využívající bioceutickou kvalitu a růstový faktor P63, látku s vědecky ověřenou účinností.  

– Cyklosystém péče s faktorem růstu
– Biologické omlazení pleti

MEZOTERAPIE OBLIČEJE A OČÍ

 /s dermaperem/
Cena: 4.700 Kč 3.600 Kč 

 /bez dermapera/
Cena: 3.080 Kč 2.300 Kč

Objevte tajemství mladistvého vzhledu s mezoterapií obličeje a očí!

Unaveni z boje proti vráskám, povislé pokožce a tmavým kruhům pod očima? Představujeme Vám revoluční řešení – mezoterapii obličeje a očí! Tento inovativní produkt přináší okamžité a dlouhotrvající výsledky, které Vás přesvědčí, že stárnutí je jen číslo.

Mezoterapie obličeje a očí je unikátní metoda, která zvyšuje syntézu kolagenu a dalších esenciálních složek MEC, což vede ke zlepšení elasticity pokožky a redukci vrásek. Díky antioxidačním, protizánětlivým a antiglykačním vlastnostem chrání Vaši pleť před poškozením způsobeným volnými radikály a záněty. Navíc blokuje MMPs 2-9, které jsou zodpovědné za rozklad kolagenu a elastinu.

Tato mezoterapie nejenže bojuje proti stárnutí pleti, ale také aktivuje hlubokou restrukturalizaci jak GDE, tak MEC (extracelulární matrix) a obnovení epidermis. To znamená, že Vaše pleť bude nejen vypadat mladší, ale také bude zdravější a odolnější.

Nenechte si ujít šanci vrátit čas a zažít pocit mladistvého vzhledu znovu! Objednejte si mezoterapii obličeje a očí ještě dnes a přesvědčte se sami o jejích úžasných benefitech.

5 přesvědčivých a persuasivních odrážek s největšími benefity produktu:

1. Okamžité a dlouhotrvající výsledky: Mezoterapie obličeje a očí Vám poskytne viditelné zlepšení pleti již po prvním použití, s trvalými výsledky, které vydrží.
2. Redukce vrásek a povislé pokožky: Díky zvýšené syntéze kolagenu a dalších složek MEC získáte hladší, pevnější a mladistvější vzhled.
3. Antioxidační ochrana: Chrání Vaši pleť před poškozením způsobeným volnými radikály a záněty, což pomáhá udržet její zdraví a vitalitu.
4. Prevence fotostárnutí: Mezoterapie obličeje a očí působí proti fotostárnutí, čímž zabraňuje předčasnému stárnutí pleti způsobenému slunečním zářením.
5. Hluboká restrukturalizace a obnova pokožky: Aktivuje procesy, které vedou k obnově epidermis a extracelulárního matrixu, což zlepšuje celkovou kvalitu a strukturu Vaší pleti.

OŠETŘENÍ KYSELINOU RETINOLOVOU

Cena: 3.400 Kč / 1. ošetření
Cena: 3.100 Kč / 2. ošetření
Cena: 2.900 Kč / 3. ošetření  

Okamžitě vypnuté jemné vrásky, sjednocená omlazená pleť. Lifting pro Natinuel náročné pleti a vyjimečné příležitosti. Revinol je nejnovější peeling pleti bez neutralizace a pálení i pro tu nejcitlivější pleť, s okamžitým efektem omlazení s koncentrací retinolu 6%, vysokého podílu vitamínu C a dalších nových látek pro okamžitý efekt vypnutí. Ošetření je pro ty nejnáročnější klientky a jedno balení obsahuje 3 aplikace po 20 dnech. Nejrychlejší omlazující kúra s nejsilnější koncentrací Retinolu a vitamínu C na trhu.

– Viditelně zlepšuje tonus
– Vyhlazuje vrásky a jemné linky
– Zpevňuje a remodeluje obrys obličeje

OMLAZENÍ PLETI NA MÍRU

Běžná cena: 7.600 Kč
zvýhodněný balíček: 4.200 Kč

Oblíbený balíček
omlazení pleti na míru
nyní opět za výhodnou
cenu

Omladím Vaši pleť skvělou kombinací ošetření vybraných na míru pro ještě větší účinek:

Radiofrekvence +
Kyselina hyaluronová +
Aktivace a stimulace kolagenu

 Lifting
 Zjemnění textury
 Vyhlazení vrásek
 Sjednocení tónu
 Hloubková hydratace
 Obnova tvorby kolagenu

Zvýhodněná cena balíčku
Radiofrekvence + kyselina hyaluronová + aktivace a stimulace kolagenu

LIPOLÝZA + LYMFODRENÁŽ

5 ošetření: běžná cena – 12.500 Kč / 10.000 Kč
10 ošetření: běžná cena 25.000 Kč / 20.900 Kč

Nejúčinnější přístroj na českém trhu.
Tento přístroj je jediný v ČR.
Odzkoušet kombinaci elektrostimulace a laserového proštíhlujícího ošetření postavy můžete do konce roku také v podobě výhodného balíčku

LIPOLÝZA + LYMFODRENÁŽ + RADIOLIFTING JEDNÉ PARTIE TĚLA

Běžná cena 1. ošetření: 5.000 Kč
zvýhodněná cena: 3.900 Kč 

5 ošetření: běžná cena – 25.000 Kč / BALÍČEK – 18.500 Kč

7 ošetření: běžná cena – 35.000 Kč / BALÍČEK – 22.900 Kč

10 ošetření: běžná cena 50.000 Kč / BALÍČEK 31.000 Kč

Představujeme vám revoluční řešení pro dokonalé tělo: LIPOLÝZA + LYMFODRENÁŽ + RADIOLIFTING JEDNÉ PARTIE TĚLA! Tento inovativní produkt vám pomůže dosáhnout vašich snových tělesných cílů a zlepšit váš vzhled, aniž byste museli podstoupit náročné a bolestivé procedury.

LIPOLÝZA + LYMFODRENÁŽ + RADIOLIFTING JEDNÉ PARTIE TĚLA je založen na integrované termostimulaci, která kombinuje infračervené pásmo a zařízení s proměnným proudem pro ošetření kloubního tepla a svalové stimulace. Společnost RÖS’S, průkopník ve vývoji termostimulace, ve spolupráci s profesionály v oblasti krásy navrhla nejsofistikovanější aplikační pásma, která zákazníkům poskytnou nejlepší možné výsledky a maximální bezpečnost.

Tento produkt je ideální pro boj s různými typy celulitidy, zpevnění kůže, redukci nadváhy, zlepšení cirkulace, drenáž těla, tvarování postavy, tonizaci svalů a relaxaci. Navíc je radiofrekvenční lifting zcela bezbolestný a aktivuje kolagen, což výrazně zpevní kůži a rozžehlí tukové zásoby na bříšku, stehnech i pažích.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost ke zlepšení vašeho vzhledu a zdraví! Zde je 5 přesvědčivých důvodů, proč si LIPOLÝZA + LYMFODRENÁŽ + RADIOLIFTING JEDNÉ PARTIE TĚLA musíte koupit:

1. Revoluční technologie: Integrovaná termostimulace nabízí nejmodernější řešení pro dosažení vašich tělesných cílů.
2. Široká škála účinků: Produkt účinně bojuje proti celulitidě, zpevňuje kůži, redukuje nadváhu, zlepšuje cirkulaci a mnoho dalšího.
3. Bezpečnost a pohodlí: Ošetření je zcela bezbolestné a navrženo tak, aby poskytovalo maximální bezpečnost pro uživatele.
4. Dlouhotrvající výsledky: Doporučujeme absolvovat všech 10 procedur během jednoho měsíce, vaše pleť se o zbytek práce postará ještě během několika dalších měsíců.
5. Spokojenost zákazníků: Tisíce spokojených zákazníků po celém světě již vyzkoušely a milují LIPOLÝZA + LYMFODRENÁŽ + RADIOLIFTING JEDNÉ PARTIE TĚLA!

Nenechte si ujít šanci získat dokonalé tělo snů a objednejte si LIPOLÝZA + LYMFODRENÁŽ + RADIOLIFTING JEDNÉ PARTIE TĚLA ještě dnes!

CO JE TO ZÁKLADNÍ KOSMETIKA?

CO JE TO ZÁKLADNÍ KOSMETIKA?

Základní kosmetika – odhalte tajemství tohoto magického pojmu!
Nedávno mi zazvonil telefon a na drátě byla žena, která se chtěla objednat na “ZÁKLADNÍ KOSMETIKU”. Tento výraz mě natolik zaujal, že jsem si řekla: “Proč ne? Pojďme se ponořit do světa základní kosmetiky a objevit, co to vlastně znamená!” Zdraví a krása

číst více
trackovací kód ecomal