ecomail pop-up Ecomail mobilní pop-up

Civilizační nemoc č.1

Poruchy prokrvení představují v dnešní době civilizační nemoc číslo jedna. Pokud se naše tělo správně neprokrvuje, hrozí nám velké množství zdravotních problémů. Bemer terapie poškozenou mikrocirkulaci dokáže úspěšně obnovit.

BEMER terapie

  • Rozšiřuje průměr cév
  • Zvyšuje počet prokrvených kapilár
  • Zesiluje průtok krve v žilách
  • Zlepšuje využití kyslíku organismem

Co je BEMER terapie

Bemer terapie je vědecky ověřená léčebná metoda, která cíleně podporuje mikrocirkulaci krve, lymfatický systém, zvyšuje imunitu, zmírňuje bolesti. Slouží k výraznému urychlení hojení ran, významně pomáhá po úrazech, operacích, stomatologických výkonech, podporuje regeneraci a zvyšuje imunitu. Dosáhnete tak lepší detoxikace, zlepšíte si díky ní paměť, podpoříte lymfatický systém, budete výkonější a zavalí Vás přísun energie.

Bemer terapie je vhodná pro každodenní používání všech věkových skupin, včetně těhotných, novorozenců a malých dětí.

Pozor! Bemer terapie – není magnetoterapie.

Proč Vám terapie BEMER pomůže?

Krevní oběh je v podstatě zásobovací systém lidského těla. Dodává tkáním a orgánům živiny a kyslík. Zároveň se stará o to, aby byly odpady látkové výměny kvalitně odváděny. 75% tohoto procesu probíhá v nejmenších cévách – jedná se o tzv. mikrocirkulaci. Pokud naše buňky nedostávají potřebný přísun kyslíku a živin, nejsou schopny plnohodnotně plnit svoji funkci. To je důvod některých nemocí a nežádoucích zdravotních komplikací.

Stárnutí, stres, hodně práce, málo spánku, nevhodná strava, aj. To vše zapřičiňuje poškození cévního systému v oblasti mikrocirkulace. Zdravému člověku se cévy stahují 30x za 10 min.

 Pokud máme poškozenou mikrocirkulaci – pouze 1x za 10 min.

Jak vypadá ošetření BEMER terapie

Položíte se na speciální podložku na lůžku, případně můžeme přiložit individuální intenzivní díly(světlo, bodový modul, pás) na potřebné místo, přístroj se nastaví na určitou dobu a intenzitu – a to je vše. Vy jen odpočíváte, relaxujete, čtete si – a přístroj vykonává svoji práci. Bezbolestně a bez námahy.

Přístroj umožňuje nastavit program přesně pro Váš problém: celková regenerace, sportovní regenerace, alergie, bolesti kloubů, migrény a bolesti hlavy, regenerace kůže, chrápání a jiné. Díky přídavným dílům ošetříme i poranění, bolestivé klouby, kolena, ramena, kůži a jiné.

Počet ošetření

Délka terapie 8 – 20 minut. Přesná délka procedury a počet návštěv je doporučen po úvodní krátké konzultaci, záleží na tom, co Vás trápí. Složitější případy konzultujeme s praktickým lékařem. Regenerace po proceduře probíhá ještě dalších 12 hodin.

Kontraindikace

Je vhodný pro každodenní používání všech věkových skupin, včetně novorozenců a malých dětí. Výjimku tvoří lidé, kteří mají transplantované orgány, kmenové buňky nebo kostní dřeň.

Reference - Zkušenosti

Tina Weirather

Používám BEMER už déle a jsem přesvědčena, že mi ošetření mých zranění v posledních letech velmi pomohlo. Často mám bolesti zad a pohmožděniny – obzvlášť velmi bolestivé a dlouhodobé pohmožděniny kolem okraje bot. Zde používám ke zmírnění BEMER a sleduji, že se moje problémy léčí podstatně rychleji než bez přístroje BEMER. Co mne také vždy pozitivně překvapuje, je, že s přístrojem BEMER po namáhavých tréninkových jednotkách podstatně rychleji regeneruji, a proto mohu trénovat intenzivněji.

Marc Girardelli

BEMER mě přesvědčil od prvního okamžiku. Více výkonnosti a menší riziko zranění jsou rozhodujícími faktory úspěchu v profesionálním sportu. Vítězství, nebo nevděčná další umístění rozhodují o tom, kdo smí psát historii a kdo musí sedět v davu.
Každý, kdo mě zná, ví, o čem mluvím. Z přesvědčení jsem se rozhodl předat své zkušenosti s BEMER svým sportovním kolegům a rozšířit svou oblast působnosti. BEMER již je nepostradatelný. Ve špičkovém sportu. I v mém soukromém životě.

Günter Traub

Günter Traub je certifikovaný sportovní učitel a bývalý vysoce výkonný sportovec. Držel 15 světových rekordů a vyhrál 4 světové tituly v rychlobruslení na ledě a kolečkových bruslích. Dnes je odborníkem na fitness a průkopníkem alpského pohybového tréninku a nyní je opět aktivní ve výkonnostním sportu ve věku 75 let. Z jeho znalostí profitovali už významné a prominentní osobnosti, jako například mistr světa Michael Schumacher, španělský král Juan Carlos, umělkyně Nikki de St. Phalle nebo vydavatel Hubert Burda.

Zvláštní díky: Markus Schädler

CO JE TO ZÁKLADNÍ KOSMETIKA?

CO JE TO ZÁKLADNÍ KOSMETIKA?

Základní kosmetika – odhalte tajemství tohoto magického pojmu!
Nedávno mi zazvonil telefon a na drátě byla žena, která se chtěla objednat na “ZÁKLADNÍ KOSMETIKU”. Tento výraz mě natolik zaujal, že jsem si řekla: “Proč ne? Pojďme se ponořit do světa základní kosmetiky a objevit, co to vlastně znamená!” Zdraví a krása

číst více
trackovací kód ecomal