ecomail pop-up Ecomail mobilní pop-up

Přijďte si vyzkoušet nejúčinnější

fyzikálně-cévní terapii

Aby se vám v životě opět dařilo

Fyzikální terapie cév při bolestech zad a sevření svalů.

Fyzikální terapie cév Bemer zlepšuje mikrocirkulaci a podporuje prokrvení těch nejmenších cév. Zlepšuje tím výkonnost buněk v těle, což přispívá ke zmírnění bolestí a napomáhá aktivovat svépomocné ozdravovací síly těla…zobrazit více

Intaktní mikrocirkulace podporuje lidskou imunitu a pomáhá předcházet onemocněním.

V případě pravidelného používání působí fyzikální terapie cév účinně proti onemocněním a poruchám duševního rozpoložení, přičemž také podporuje tělu vlastní svépomocné ozdravovací a regenerační procesy….Zobrazit více 

Fyzikální terapie cév Bemer

Na bázi mnohaleté práce získala společnost BEMER průkopnické poznatky o biorytmice lokálních a nadřazených regulačních procesů mikrocirkulace. Podstata fyzikální terapie cév BEMER spočívá ve vícerozměrné signální struktuře, která efektivně stimuluje omezenou, resp. narušenou mikrocirkulaci. Tato terapie podporuje jeden z nejvýznamnějších regulačních mechanismů pro léčebné, ozdravovací a regenerační procesy a lze ji komplementárně účinně nasadit za účelem:

 • lepšího zásobování orgánů a tkání,
 • podpory hojení ran a sportovních poranění,
 • podpory*imunitního systému, *zvýšení tělesné a duševní výkonnosti,
 • zkrácení regeneračních časů během sportovních tréninků

Vědecky prokázáno

V mnoha dvojitě slepých studiích bylo dokázáno, že produkty BEMER opravdu působí. V oblastech hojení ran, zvyšování výkonnosti a také regenerace učinilo naše oddělení výzkumu průkopnickou práci, v rámci které získalo a publikovalo cenné a doposud neznámé poznatky o lokálních a nadřazených regulačních mechanismech v lidském organismu. Produkty BEMER jsou v EU oficiálně povolený medicínský produkt.

Na základě vědeckého výzkumu

Přístroje BEMER zlepšují omezené čerpací pohyby malých až velmi malých cévek.
Vede to k požadované distribuci krve v síti nejmenších kapilár.
To je důvod, proč BEMER představuje účinnou možnost terapie při mnoha onemocněních a poruchách duševního rozpoložení

MIKROCIRKULACE –   STŘEDOBOD   VÝZKUMU

Prof. Dr. med. Rainer Klopp je vedoucím berlínského Ústavu pro mikrocirkulaci a jednou z vůdčích hlav tohoto ještě pořád hodně mladého odvětví medicínského výzkumu. Ve své odborné publikaci nabízí zainteresovaným čtenářům poprvé jakýsi přehled o kompletním oboru mikrocirkulace a dovoluje jim s fascinací nahlédnout na svou výzkumnou práci, jež byla opakovaně oceněna vědeckými vyznamenáními. Bezpočet tabulek, grafů a nálezů vyšetření ilustruje danou problematiku; rozsáhlý obrazový materiál vitálně barvených mikroskopických nálezů dělá ze čtenáře očitého svědka mikrocirkulačních jevů, které dosud ještě nikdy nebyly zdokumentovány takovýmto způsobem. V knize promlouvá vědec, který je schopen nejenom zprostředkovávat teorii svého oboru, nýbrž již celá desetiletí „ve své problematice přímo vězí“. Vědec s vášní pro výzkum, jenž dovede komunikovat své vědecké poznatky a navíc i kriticky zpochybňovat aktuální stav znalostí o mikrocirkulaci.

BEMER terapie

Jednoznačně účinná a bezpečná léčba

 • Problémy s pohybovým aparátem? Bolí Vás klouby?
 • Jste po úrazu, operaci, stomatologickém zákroku? Potřebujete být co nejdříve fit?
 • Trpíte na bolesti hlavy a migrény?
 • Máte problémy se spánkem, cítíte se vyčerpaní?
 • Potřebujete zhubnout?
 • Jste pod neustálým stresem?
 • Trápí Vás chrápání? Nemůžete spát?
 • Chcete posílit svoji imunitu a zregenerovat svoje tělo?
 • Nepřetržitě Vás bolí záda, ploténky nebo svaly?
 • Chcete se zbavit otoků?
 • Trápí Vás vysoké hodnoty cholesterolu?
 • Potřebujete zvýšit výkon? Zlepšit paměť?

ČTI VÍCE  ….

Reference - Zkušenosti

Tina Weirather

Používám BEMER už déle a jsem přesvědčena, že mi ošetření mých zranění v posledních letech velmi pomohlo. Často mám bolesti zad a pohmožděniny – obzvlášť velmi bolestivé a dlouhodobé pohmožděniny kolem okraje bot. Zde používám ke zmírnění BEMER a sleduji, že se moje problémy léčí podstatně rychleji než bez přístroje BEMER. Co mne také vždy pozitivně překvapuje, je, že s přístrojem BEMER po namáhavých tréninkových jednotkách podstatně rychleji regeneruji, a proto mohu trénovat intenzivněji.

Marc Girardelli

BEMER mě přesvědčil od prvního okamžiku. Více výkonnosti a menší riziko zranění jsou rozhodujícími faktory úspěchu v profesionálním sportu. Vítězství, nebo nevděčná další umístění rozhodují o tom, kdo smí psát historii a kdo musí sedět v davu.
Každý, kdo mě zná, ví, o čem mluvím. Z přesvědčení jsem se rozhodl předat své zkušenosti s BEMER svým sportovním kolegům a rozšířit svou oblast působnosti. BEMER již je nepostradatelný. Ve špičkovém sportu. I v mém soukromém životě.

Günter Traub

Günter Traub je certifikovaný sportovní učitel a bývalý vysoce výkonný sportovec. Držel 15 světových rekordů a vyhrál 4 světové tituly v rychlobruslení na ledě a kolečkových bruslích. Dnes je odborníkem na fitness a průkopníkem alpského pohybového tréninku a nyní je opět aktivní ve výkonnostním sportu ve věku 75 let. Z jeho znalostí profitovali už významné a prominentní osobnosti, jako například mistr světa Michael Schumacher, španělský král Juan Carlos, umělkyně Nikki de St. Phalle nebo vydavatel Hubert Burda.

Zvláštní díky: Markus Schädler

CO JE TO ZÁKLADNÍ KOSMETIKA?

CO JE TO ZÁKLADNÍ KOSMETIKA?

Základní kosmetika – odhalte tajemství tohoto magického pojmu!
Nedávno mi zazvonil telefon a na drátě byla žena, která se chtěla objednat na “ZÁKLADNÍ KOSMETIKU”. Tento výraz mě natolik zaujal, že jsem si řekla: “Proč ne? Pojďme se ponořit do světa základní kosmetiky a objevit, co to vlastně znamená!” Zdraví a krása

číst více
trackovací kód ecomal