ecomail pop-up Ecomail mobilní pop-up

Během celého dne do sebe naše pleť natáhne mnoho nečistot. Pokud navíc chodíte denně nalíčená, je bezesporu nutné každý večer přistoupit k řádné očistě obličeje.

Přípravky z řady Cleanser od italské značky Natinuel pleť nejen dokonale vyčistí, ale díky tomu, že neobsahují SLS-SLES (sulfáty) nedochází k poškození povrchového lipidového filmu. Důležité kyseliny, vitamín E, avokádový olej, výtažek z heřmánku či měsíčku a vilínu – to vše a mnohem víc bude mít za výsledek svěží, čistou a hloubkově ošetřenou pleť.

Cleanser 5 pro jemnou a citlivou pleť

S tímto přípravkem se nemusíte bát podráždění pleti. Obsahuje kyseliny jablečnou a laktobionovou, které mají silné antioxidační účinky. Díky obsahu vitamínu E, avokádového oleje či výtažku z heřmánku bude pleť důkladně hydratovaná a nevysušená. Cleanser 5 přispívá k posilování a opravě kožní bariéry. Naneste ráno a večer na odlíčený obličej, krouživými pohyby lehce vmasírujte a následně důkladně opláchněte vodou.

Přehled hlavních důležitých látek: kyselina jablečná, kyselina laktobionová, vitamín E, avokádový olej, biocerid komplex, výtažek z heřmánku

Nabídka čistící řady Cleanser od Natinuel obsahuje Cleanser 5 pro jemnou a citlivou pleť (680 Kč, 150 ml), Cleanser 9 Strong pro aknózní pleť (630 Kč, 150ml) a Cleanser 8 pro normální a smíšenou pleť (650 Kč, 150ml).

TIP NATINUEL

Pro dokonalé odstranění makeupu použijte MILK MAKE UP (560 Kč, 150 ml) od Natinuel. Tento mléčný balzám pro šetrné odlíčení a rozpuštění nečistot je určen i na jemnou citlivou oční partii. Obsahuje avokádový olej, který navrací povrch pokožky do normálního stavu. Díky obsahu dalších účinných látek jakou jsou výtažek z heřmánku, vilín či oves setý bude vaše pleť čistá a dokonale hydratovaná. Poté si už můžete aplikovat váš oblíbený noční krém.

trackovací kód ecomal