Masáže, kosmetika, rituály a SPA

S čím pracuji

Natinuel – Kosmetika nové generace 

Natinuel jsou bioceutika při jejichž realizaci stáli profesionálové specializovaní na různé oblasti estetické medicíny, dermatologie, farmacie a kosmetologie. Bioceutika jsou výrobky, jejichž síla, potenciál a jedinečnost je odlišují od jiných estetických výrobků. Výroba produktů Natinuel a jejich reálná hodnota je podložena skutečným vědeckým výzkumem a v konfrontaci jak s laiky, tak s lékaři svou účinností a a kvalitou nezvratná. Bioceutický produkt je výrobek nové generace vysoké dermatologické aktivity. Používají se pouze látky, u kterých je prokázána vědecká účinnost a jejichž biochemický mechanismus působí na různé typy kožních buněk. Bioceutika jsou schopny selektivně působit na různé strukturální změny v celém orgánu kůže a v podkoží.

Výroba kosmetiky Natinuel je výhradně realizována v Itálii a je určena pro profesionální odbornou práci pro mimořádný efekt.

Změna, kterou Natinuel přináší je opravdu úspěšný boj proti stáří. Díky multifunkčním vlastnostem produktů z domácí řady Natinuel, stačí každý den aplikovat jeden produkt na kůži. Používáním domácí péče řady Natinuel výrazně ovlivňujete působení salonního ošetření Natinuel a maximalizujete péči a ochranu Vaší pokožky. Při profesionálním ošetření Natinuel se intenzivně ozdravuje pokožka, následnou domácí péčí se završuje regenerace a návrat přirozených vlastností pokožky.

Bioceutika Natinuel léčí projevy kůže a zároveň jde o spojení péče o tělo a duši. Zrychlené životní tempo, zhoršené podnebí, méně kvalitní strava, přítomnost alergenů v okolí i další aspekty přímo souvisí i se stavem duše, který se může odrážet i ve stavu, vzhledu naší pleti.

Žena, která si chce zachovat svoji krásu bez zásahu skalpelu, předejít a zpomalit stárnutí, využívá přínosu nové rychlé a trvalé krásy Natinuel“

Dermalogica

​vznikla ve Spojených Státech v roce 1986 s jasným cílem nabídnout zákazníkům kvalitní přípravky bez obsahu běžně používaných složek, jakými jsou lanolin, denaturovaný alkohol, minerální oleje, umělá barviva a parfém, jež s sebou přinášejí riziko podráždění.

Nejsme krásní…

Zdravá pleť nemá co do činění s načančaným balením ani s modelkami. Naše produkty místo toho prostě přinášejí výsledky a to při každém použití. Takže i když naše balení snad barevně neladí s Vaší koupelnou, můžete si být jistí, že jsme náš čas strávili nad vývojem složení, které Vaší pleti poskytne vše, co opravdu potřebuje. Navíc nikdy nepoužíváme jinak běžné ingredience jako minerální oleje, lanolin, umělá barviva, parfémy ani jinou lacinou vatu. Samozřejmě, je to s nimi jednodušší, ale jsou zkrátka škodlivé pro Vaši pleť. Místo toho používáme složky, o kterých jsme přesvědčeni, že fungují — naše jistota je založena na zpětné vazbě od expertů po celém světě, kteří naše produkty používají každý den a mají skvělé výsledky.

Health and Beauty​

„Kvalita nade vše”, tak zní heslo Health & Beauty. Všichni víme, že mrtvé moře je nedostižné. Každé moře má obsah solí okolo 3,5%… Mrtvé moře – chcete-li jezero – má obsah solí a minerálů v objemu 31,5%. Dermatologové považují mrtvé moře za jedno z nejblahodárnějších míst s výskytem přírodních léčivých látek. Ze základních 21 minerálů je 12, které se nevyskytují nikde jinde než zrovna tady. Nejcennější na mrtvém moři je jeho bahno.

Kosmetika HB je dovážena přímo z Izraele. Neobsahuje parabeny a je obohaceny o vitamíny, bylinné výtažky a esenciální oleje a především o výše zmíněné cenné minerály z Mrtvého moře.

Nabízené produkty Vám pokryjí každodenní starostlivost o pleť, pokožku a vlasy. V nabídce jsou i produkty pro muže.